Чоловіча сила – вона не лише у м’язах…Вона в іншому…
2
Думки

Чоловіча сила – вона не лише у м’язах…Вона в іншому…

Чоловіча сила – вона робить чоловіка успішним, бажаним, цікавим, багатим… вона робить чоловіка чоловіком.

До таких тягнуться, таких поважають, з такими спокійно і добре разом. І поруч з такою людиною з’являється почуття захищеності в будь-який час життя.

Але що таке -чоловіча сила?

Часто її помилково визначають.

Так одному батькові приятель говорив, що з сином треба проявляти чоловічу силу. Не дозволяти вередувати і істерики закочувати. Гаркнути на нього гарненько і дати потиличник або ляпас, щоб іскри з очей посипалися. Ось це демонстрація сили. А то не буде батька поважати і розпуститься як баба. Мовляв, я особисто своїх так виховую.


Коли синочок чотирьох років Ігорчик влаштував вранці концерт через те, що не бажав одягатися і йти в садок, цей батько подивився спокійно з висоти свого зросту на малюка. А потім ніжно і міцно взяв крикливу і дратівливу дитину своїми великими долонями. І спокійно одягнув дитину в курточку, шапку йому натягнув, чобітки застебнув. Ніжно, спокійно, не кажучи ні слова. А потім підняв дитину на руки. Як пушинку.
Поставив на підлогу і сказав: “ну що, підемо в садок, Ігорчику?”. Спокійно сказав. Ігорчик кивнув. Він зовсім заспокоївся. І відчув силу. Не руйнівну і караючу, а добру, але владну.

Справжню силу батька. І цей випадок запам’ятався хлопчикові назавжди, він його розповідав вже дорослим, коли розмова зайшла про чоловічу силу.
Або молода дружина закотила істерику на рівному місці, буває таке. Обзивала чоловіка поганими словами і навіть спробувала вдарити по обличчю. Вони йшли по темній вулиці, вона хотіла перебігти через дорогу і піти, куди очі дивляться. Але чоловік не відповів на образи, не дозволив втекти, це було небезпечно. Він підняв дружину на руки і поніс. Мовчки. Зібрав всі сили і поніс.
І так ніс довго, поки вона не заспокоїлася і не заплакала тихенько. Вона зрозуміла, наскільки чоловік сильніший за неї. І наскільки він може контролювати свою силу. Яку ніколи не застосує проти тих, хто слабкіше і проти тих, кого він любить… дружина більше ніколи не поводилася так.

Сила чоловіка її заспокоїла і зцілила. Вона відчувала себе захищеною поруч з ним.

Чоловіча сила-це не просто сила. Це вміння стримуватися. Контролювати себе. Підтримувати і прощати тих, хто слабкіше. Свідомо контролювати і свідомо щадити.Не стаючи при цьому слабкіше, – навпаки. Чоловіча сила тільки збільшується від стриманості і великодушності.
А у чоловіків-істеричок чоловічої сили немає, хоча вони агресивні, нападають на всіх і жорстоко карають тих, хто слабший. І можуть гарненько надавати дитині або жінці, – вони цим навіть пишаються.

Самоутверджуються так…
А ті, у кого є справжня чоловіча сила, домагаються багато чого в житті. Навіть не домагаються, а отримують і завойовують.

Сила чоловіка у великодушності, не тільки в м’язовій силі або в залізній волі. І поруч з такими чоловіками жінки розквітають. І діти теж…

Автор: Анна Кир’янова.